PPH KOMPAP S.A. z siedzibą w Laskowicach, spółka notowana na GPW poszukuje doświadczonej/go Samodzielnej/go księgowej/księgowego

Twój zakres obowiązków :

• Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów z obszaru środków trwałych
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych oraz gospodarki magazynowej.
• Rozliczanie inwentaryzacji rocznych i wyrywkowych.
• Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa bądź innych działów.
• Rozliczanie ZFŚS.
• Czynny udział w zamknięciu miesiąca i roku.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku min.3 lata pracy w pełnej księgowości , mile widziany profil produkcyjny
• Dobra, praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego(VAT,CIT,PIT)
• wykształcenie kierunkowe o specjalności rachunkowość albo ukończone certyfikowane szkolenia w SKWP .
• Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office(Word, Excel)
• Sumienność, odpowiedzialność i dokładność w pracy.

To oferujemy:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy na umowę na umowę o pracę.
• Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Dużą samodzielność w działaniu.
• Możliwość nauki i rozwoju oraz niezbędne narzędzia do pracy.