OZGraf wystawia się na Targach Książki we Frankfurcie

Piotr Ciosk i Bronisław Kledzik z wydawnictwa Media Rodzina
prezentują na stoisku OZGraf dzieło „Pan Tadeusz”

OZGraf, należący do czołowych drukarń dziełowych w Polsce, po raz kolejny prezentuje swoją ofertę na największej imprezie wystawienniczej dla branży wydawniczej w Europie – Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie „Frankfurter Buchmesse”.  Wysokiej jakości druk w wykonaniu Olsztyńskich Zakładów Graficznych OZGraf można obejrzeć na stoisku organizowanym przez Instytut Książki, gdzie obecni są również najwięksi polscy wydawcy.

 - Na Targach we Frankfurcie wystawiamy się już od wielu lat. Jako jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży, Frankfurter Buchmesse to dla nas obowiązkowy punkt w kalendarzu. Impreza ta stanowi okazję, by spotkać się z naszymi klientami nie tylko z Niemiec, ale i z całej Europy, którzy wysoko cenią sobie druk w wykonaniu OZGraf. Nasze zakłady dotychczas były najbardziej znane z wysokiej jakości oprawy twardej. W tym roku jednak po raz pierwszy będziemy też promować wśród klientów nasze możliwości w zakresie oprawy miękkiej, które są efektem poczynionych inwestycji w nową linię KOLBUS KM600 ­– mówi Piotr Ciosk, prezes zarządu OZGraf.

Targi Frankfurter Buchmesse rokrocznie gromadzą około 7300 wystawców z ponad 100 krajów i 275 000 zwiedzających. W tym roku odbywa się już 68. edycja wydarzenia. Impreza potrwa do 23 października br.

 ***

KOMPAP SA posiada w swoim portfelu dwa zakłady graficzne należące do liderów rynku druku dziełowego w Polsce – OZGraf i BZGraf. Spółka ponadto zajmuje się produkcją specjalistycznych artykułów papierniczych i biurowych, jak koperty utajnione czy rolki do bankomatów z nadrukiem, a także drukiem akcydensowym. Kompap jest notowany na GPW od 1996 r.