KOMPAP

KOMPAP

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kompap to uznany producent wyrobów poligraficznych. W ofercie spółki jest szeroki wachlarz powszechnie stosowanych akcydensów, które wytwarzane są na profesjonalnych i nowoczesnych maszynach offsetowych. Wśród nich są m.in.: papieru arkuszowego z nadrukiem i poddrukiem, wszelkiego rodzaju formularzy i druków technicznych, nadruków i poddruków na roli, ulotek reklamowych, składanki komputerowej, broszur i gazetek zszywanych. Park maszynowy wyposażony w wysokowydajne zwojowe maszyny drukujące, tnące i składające renomowanych producentów np.: Muller Martini, Bielomatik, MBO. Firma Kompap obsługuje różnorodne segmenty rynku, między innymi: banki, poczty, firmy mailingowe, Ministerstwa, Narodowy Fundusz Zdrowia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Produkty sprzedawane są na rynku polskim a także rynkach zagranicznych m.in. we Francji, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech.

Posiadany park maszynowy sprawia, że Kompap konkuruje z najlepszymi drukarniami offsetowymi w Polsce i za granicą. Profesjonalny zespół pracowników, dbałość o środowisko naturalne oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji graficznej są gwarancją dobrej jakości produktu i zadowolenia Klientów.

Spółka została założona w 1989 roku z inicjatywy kilku osób z łódzkiego środowiska papierników przy udziale spółek Ortex, Orpap i Zakładów Celulozowo-Papierniczych w Kwidzynie. Od 1996 roku Kompap jest notowany na GPW.

BZGraf

BZGraf

Białostockie Zakłady Graficzne BZGraf – jeden z liderów rynku druku dziełowego w Polsce. Oferuje Klientom pełen zakres usług poligraficznych przy produkcji książek, czasopism, druków akcydensowych i kalendarzy. Klientami BZGraf są najwięksi wydawcy na rynku – Wydawnictwo Olesiejuk, Grupa PWN, Publicat, C.H. Beck, Burda Publishing, Dom Wydawniczy Rebis, Znak i inne. Spółka z powodzeniem obsługuje też rynek europejski – produkty BZGraf trafiają m.in. do Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Francji i Portugalii. Przedsiębiorstwo powstało w 1944 roku.

BZGraf nieustannie pracuje nad tym, by móc oferować Klientom najnowsze rozwiązania. Jako pierwsza na polskim rynku spółka wprowadziła oprawę zintegrowaną. By spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania Klientów, w zakładzie wykorzystywane są najnowsze technologie dostarczone przez czołowych dostawców maszyn i urządzeń poligraficznych na świecie, jak Heidelberg czy KBA, a także światowych liderów na rynku maszyn introligatorskich - Kolbus i Sigloch Machinenbau. Na koncie BZGraf jest też wiele prestiżowych nagród.

OZGraf

OZGraf

Olsztyńskie Zakłady Graficzne OZGraf – jeden z największych zakładów poligraficznych w Polsce w zakresie produkcji dziełowej. Specjalizuje się w druku książek, albumów, wydawnictw encyklopedycznych i podręczników szkolnych, których udział w sprzedaży spółki sięga 95%, a także różnego rodzaju akcydensów. Wśród Klientów OZGraf dominują największe krajowe, ale też i zagraniczne oficyny wydawnicze. Ponad 1/3 książek drukowanych w olsztyńskiej spółce trafia na eksport, głównie do Skandynawii, ale też do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji czy Włoch. Firma powstała w 1945 roku.

OZGraf dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym sprawnie i szybko realizować niemal każde zamówienie. W produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie dostarczane przez czołowych dostawców rozwiązań dla przemysłu poligraficznego na świecie, jak choćby Heidelberg. OZGraf wielokrotnie był wyróżniany i nagradzany przez instytucje i organizacje branży poligraficznej, jak i przez Klientów.

Komunikacja Masowa

KomunikacjaMasowa

Komunikacja Masowa – oferuje rozwiązania pozwalające bezpiecznie i efektywnie zarządzać informacjami w postaci dokumentów (danych) zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej oraz aplikacje zapewniające całościową obsługę korespondencji i komunikacji spersonalizowanej w każdej organizacji. Nasze usługi realizujemy w oparciu o nowoczesną infrastrukturę, opartą o własne Data Center, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi do zarządzania i przetwarzania informacji i dokumentów. Nasi pracownicy dbają nie tylko o zapewnienie realizacji usług na najwyższym poziomie. Dbają również o ich efektywność i są wstanie doradzić oraz wskazać kierunki działań, które zwiększą skuteczność zleconych nam usług.