Szanowni Państwo,

Pragniemy przekazać Państwu informacje związane z obecnym funkcjonowaniem Spółek PPH Kompap SA w świetle trwającej epidemii COVID-19.

Pomimo niezwykle trudnego czasu dla nas wszystkich, bardzo zależy nam na utrzymaniu dotychczasowej współpracy z Państwem stąd spieszymy z przekazaniem najświeższych informacji.

Przestrzegamy wszelkich ustawowo wprowadzonych zaleceń, są one respektowane w obrębie naszych trzech drukarń (Kompap, OZGraf i BZGraf) i przez wszystkie Zespoły. Realizujemy wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące procedur bezpieczeństwa i środków ochrony. Działamy bez żadnych zakłóceń. Produkcja działa jak przed epidemią. Zależy nam żeby mieli Państwo świadomość, że możecie na nas liczyć. Jesteśmy po to żeby Wam pomóc.

Nasze działy handlowe pracują w większości zdalnie i są do Państwa dyspozycji. Służymy naszym doświadczeniem, radą i wsparciem merytorycznym i technicznym. Nasi zaufani dostawcy papieru i dodatków również realizują wszystkie zamówienia, potwierdzają dostępność materiałów w swoich magazynach.

W trosce o naszych pracowników wprowadziliśmy w biurach i w halach produkcyjnych wymagane procedury. Ograniczamy do minimum jakiekolwiek spotkania. Trzymamy dystans. Zmiany zostały tak zaplanowane, żeby pracownicy nie mieli ze sobą kontaktu. Nasze pomieszczenia nie są dostępne dla osób postronnych.

Magazyny i logistyka działają na niezmiennych zasadach. Zapewniamy terminowe i bezpieczne dostawy. Nasi pracownicy Działów Logistyki – kierowcy, magazynierzy są zaopatrzeni w maseczki oraz rękawice ochronne, aby zminimalizować bezpośredni kontakt z Państwa książkami, magazynami i całą pozostałą poligrafią. Kierowcy, realizujący dostawy do Państwa wydawnictw, przestrzegają wszystkich obowiązujących zasad. Takie mamy również zapewnienie od naszych dostawców zarówno surowców jak i usług. Kontakt z naszymi magazynami został ograniczony do niezbędnego minimum.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich kwestiach związanych z działalnością naszych Spółek.

Życząc Państwu jak najszybszego powrotu do normalności i licząc na to że kryzysy są po to żeby nas wzmacniać.
Zapraszamy do współpracy.

***
Waldemar Lipka
Prezes Zarządu GK Kompap